Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2002
    Lokacija
    Zgb
    Mobitel
    desire,desireHD,BB Bold,
    Operater
    VIPnet
    Godina
    52
    Postova
    3.160
    Bodovi
    27.756
    Nivo
    40
    Bodovi: 27.756, Nivo: 40
    Bodovi: 27.756, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ajd ne lupetaj. Svaki ugovor traje dok jedna od stranaka ne raskine isti. Gdje je tu prijevara. Procitaj malo zakone o ugovorima. Ono sto se potpisuje je obavezno trajanje ugovora. Znaci kad hoces raskinuti ugovor moras podmiriti sva davanja za koja si se obavezao da ces ih placati sljedecih 12 ili 24 mjeseca.

    Dakle ako mu je isteklo obavezno trajanje ugovora treba samo otici u Vip i zatraziti prijenos broja. Bitno je samo da nema dugovanja jer ce mu Tmobile odbiti prijenos.
    dobar grah daleko se čuje

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao KaKaV NeReD Pregledaj post
    ajd ne lupetaj. Svaki ugovor traje dok jedna od stranaka ne raskine isti. Gdje je tu prijevara. Procitaj malo zakone o ugovorima. Ono sto se potpisuje je obavezno trajanje ugovora. Znaci kad hoces raskinuti ugovor moras podmiriti sva davanja za koja si se obavezao da ces ih placati sljedecih 12 ili 24 mjeseca.

    Dakle ako mu je isteklo obavezno trajanje ugovora treba samo otici u Vip i zatraziti prijenos broja. Bitno je samo da nema dugovanja jer ce mu Tmobile odbiti prijenos.
    zakone znam i vise nego dobro i dovoljno , i zato znam gdje je element prevare jer po isteku ugovora cak i da ne koristis broj dalje racun ce ti stici ako ne odes ga prekinuti sto je apsurd jer ugovor je obvezujuci sa obe strane pa onda valjda i oni imaju neke obveze i definitvno nemaju pravo nastaviti dalje sa naplatom jer vise sa njima nisi u OBVEZUJUCEM odnosu jer je period za koji si potpisao prosao i to je to , a tvoje hrvatsko misljenje je tipicni primjer sto se dogodi kad magare naucis na batine pa razmislja kao i ti i bez problema jede psa i misli da je janjetina . bravo za tebe .

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Sisak-Grad hrvatskih pobjeda
    Mobitel
    Nokia
    Postova
    155
    Bodovi
    8.377
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.377, Nivo: 21
    Bodovi: 8.377, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Router Pregledaj post
    zakone znam i vise nego dobro i dovoljno , i zato znam gdje je element prevare jer po isteku ugovora cak i da ne koristis broj dalje racun ce ti stici ako ne odes ga prekinuti sto je apsurd jer ugovor je obvezujuci sa obe strane pa onda valjda i oni imaju neke obveze i definitvno nemaju pravo nastaviti dalje sa naplatom jer vise sa njima nisi u OBVEZUJUCEM odnosu jer je period za koji si potpisao prosao i to je to , a tvoje hrvatsko misljenje je tipicni primjer sto se dogodi kad magare naucis na batine pa razmislja kao i ti i bez problema jede psa i misli da je janjetina . bravo za tebe .
    Gluposti.
    Znaci uzeo si mob povoljnije i potpisao ugovor na 24 nakon cega bi te po toj logici trebali iskopcat jel?

    Pretplata se zasniva do otkazivanja od jedne strane, a obvezno trajanje je baš to- sigurnost operateru da ces koristiti tu pretplatu bas toliko koliko potpišeš. Nakon isteka tog obveznog trajanja (mozes i prije otkazati ali ih onda moras i obestetiti u iznosu tarife na koju si se obvezao prema preostalom broju mjeseci) ti si slobodan nastaviti koristiti pretplatu, potpisati novo vremenski obvezujuce produzenje, otkazati ju ili prenijeti broj u drugu mrezu. (i za ne t-mobile mreze mozes i prijeci na prepaid)
    Ubio bih sve u ovoj prostoriji za kap piva! - Homer Simpson


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Internet, bez pretplate na fiksnu liniju.
    By alex1 in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 29-09-2009, 19:10
  2. produženje tele2 pretplate...
    By mmarko in forum Tele 2
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 07-04-2007, 15:34
  3. Prekid ugovora!
    By perodot in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 10-01-2007, 18:17
  4. tipka za prekid razgovora
    By Bumbislav in forum Nokia
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-08-2006, 02:51
  5. VIP- poslovni korisnici 6 mj bez pretplate
    By Aleksej in forum T - Mobile
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 06-04-2006, 23:20

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove