ajd ne lupetaj. Svaki ugovor traje dok jedna od stranaka ne raskine isti. Gdje je tu prijevara. Procitaj malo zakone o ugovorima. Ono sto se potpisuje je obavezno trajanje ugovora. Znaci kad hoces raskinuti ugovor moras podmiriti sva davanja za koja si se obavezao da ces ih placati sljedecih 12 ili 24 mjeseca.
Dakle ako mu je isteklo obavezno trajanje ugovora treba samo otici u Vip i zatraziti prijenos broja. Bitno je samo da nema dugovanja jer ce mu Tmobile odbiti prijenos.


Odgovori uz citat

Bookmarks