na 1 god je bio ugovor,istekao je,al redovito se dalje dobivaju racuni kao da nije istekao,pitat cu u vipu dal ce oni sve obavit il ja moram raskinut
na 1 god je bio ugovor,istekao je,al redovito se dalje dobivaju racuni kao da nije istekao,pitat cu u vipu dal ce oni sve obavit il ja moram raskinut
Pa normalno da i dalje dolaze računi kad koristiš uslugu, ali da si još uvijek pod obaveznim ugovorom ne bi mogao raskinuti pretplatu ili prenijeti broj u drugu mrežu bez da platiš iznose ugovorene pretplate za onoliko mjeseci kolko ti je ostalo do kraja ugovora. Kak to još neki ne mogu shvatit, a tako je jednostavno.
Bookmarks