Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    moras otici i raskinuti ugovor i onda trazti prijenos .
    u svakom slucaju moras otici u t-centar , samo od sebe se nista ne rijesi

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Router Pregledaj post
    moras otici i raskinuti ugovor i onda trazti prijenos .
    u svakom slucaju moras otici u t-centar , samo od sebe se nista ne rijesi
    Pa ako mu je ugovor istekao ne znam zašt bi morao ići u t-mobile? Mislim da je dovoljno otići u vip i onda će oni podnijeti zahtjev t-mobileu za prijenos broja, kojeg zapravo podnosiš ti, jer si ti potpisan na zahtjevima.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Internet, bez pretplate na fiksnu liniju.
    By alex1 in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 29-09-2009, 19:10
  2. produženje tele2 pretplate...
    By mmarko in forum Tele 2
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 07-04-2007, 15:34
  3. Prekid ugovora!
    By perodot in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 10-01-2007, 18:17
  4. tipka za prekid razgovora
    By Bumbislav in forum Nokia
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-08-2006, 02:51
  5. VIP- poslovni korisnici 6 mj bez pretplate
    By Aleksej in forum T - Mobile
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 06-04-2006, 23:20

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove