zakone znam i vise nego dobro i dovoljno , i zato znam gdje je element prevare jer po isteku ugovora cak i da ne koristis broj dalje racun ce ti stici ako ne odes ga prekinuti sto je apsurd jer ugovor je obvezujuci sa obe strane pa onda valjda i oni imaju neke obveze i definitvno nemaju pravo nastaviti dalje sa naplatom jer vise sa njima nisi u OBVEZUJUCEM odnosu jer je period za koji si potpisao prosao i to je to , a tvoje hrvatsko misljenje je tipicni primjer sto se dogodi kad magare naucis na batine pa razmislja kao i ti i bez problema jede psa i misli da je janjetina . bravo za tebe .



Odgovori uz citat
Bookmarks