ma ne valja nista...evo ja sad isla mjerit brzinu jer mi se full sporo skida a strance otvara katastrofalno sporo...i ono...imam kaj za viditi...DL:156kbps a UL:72kbps..
isla zvat sluzbu za korisnike, ali internet podrska ne radi po noci...
ma ne valja nista...evo ja sad isla mjerit brzinu jer mi se full sporo skida a strance otvara katastrofalno sporo...i ono...imam kaj za viditi...DL:156kbps a UL:72kbps..
isla zvat sluzbu za korisnike, ali internet podrska ne radi po noci...
Toše hajde da napravimo zvjezdano nebo...budi najsjajnija zvijezda na njemu a ja ću biti tvoj odsjaj u jezeru suza!
R.I.P.-16.10.2007.
Bookmarks