Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 536

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Dec 2008
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imam problem, stavio san navigon i prilikom instalacije trazi spajanje i kaze da nema dovoljno mjesta na kartici (1 giga) iako sam izbacio nepotrebne karte i glasove tako ga mjesta mora biti dovoljno.

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    40
    Bodovi
    3.846
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.846, Nivo: 14
    Bodovi: 3.846, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hektordog Pregledaj post
    imam problem, stavio san navigon i prilikom instalacije trazi spajanje i kaze da nema dovoljno mjesta na kartici (1 giga) iako sam izbacio nepotrebne karte i glasove tako ga mjesta mora biti dovoljno.
    Zato jer samo navigonu treba 2 giga


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Navigon Serial Key?
    By rhabulin in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 29-07-2007, 20:42
  2. Navigon Mobile Navigator 6
    By Shamanix in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-06-2007, 11:20

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove