Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 536

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Motorola Milestone
    Operater
    Vip
    Godina
    33
    Postova
    487
    Bodovi
    2.500
    Nivo
    11
    Bodovi: 2.500, Nivo: 11
    Bodovi: 2.500, Nivo: 11
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jag Pregledaj post
    hmm, raspakirah rar. iz posta 119 (unutra su 3.5 i 2.61) i pokušavam instalirati 2.6.1
    Tijekom instalacije, uobičajena provjera/upozorenje kojim dozvoljavaš aplikaciji koju instaliraš da ima razna prava, između ostalog:
    - čitaj kontaktne podatke
    - čitaj status telefona
    - izravno zovi telefonske brojeve ????

    Što će to jednoj navigacijskoj aplikaciji?
    Je li to normalno? Ili je to "customizirana" crack verzija koja npr. "u slobodno vrijeme" neopazice zove telefonske brojeve negdje na drugom kraju svijeta...
    U Copilotu, kada kliknes na recimo Osnovna Skola xy, pise ti ispod nje broj telefona, i ti mozes "izravno zvati"... tako je i u Navigonu... razumijes?


    EDIT Garmin kupuje Navigon ?!

    http://www.bug.hr/vijesti/garmin-kup...on/109123.aspx

  2. #2
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao n3n0 Pregledaj post
    U Copilotu, kada kliknes na recimo Osnovna Skola xy, pise ti ispod nje broj telefona, i ti mozes "izravno zvati"... tako je i u Navigonu... razumijes?
    hmda, ima smisla. ;-)
    Makar uopće mi nije teško zamisliti aplikaciju/igru koja uz svoju "osnovnu" funkciju ima i neki takav dialer virus prikačen.

    Nego, zapeo sam kod povezivanja s Navigon Freshom... Acc je ok, ali kaže da "nije detektiran ni jedan uređaj".... A mob je Samsung Galaxy S i spojen je USB-om s PC-om i iz windoza mogu uredno browsati po kartici/telefonu. Jel nesto krivo radim, ili...?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Navigon Serial Key?
    By rhabulin in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 29-07-2007, 20:42
  2. Navigon Mobile Navigator 6
    By Shamanix in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-06-2007, 11:20

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove