= Citat = Izvorno postao dfilkovi Pregledaj post
Hm, to mi se nekako malo cini samo 2 lipe, ali ako je istine, superiska. Evo stavio sam u novoj verziji i counter da se vidi kolko je ostalo poruka za slanje.

Isto tako ljudi pazite nakon 60 potrosenih ostale vam tele2 NAPLACUJE.
60 poruka u danu ili u jednom mjesecu ???