ja sad evo koristim malo vise tu aplikaciju i skuzio sam da od kada sam je instalirao zna mi se sjebentat nekad i pise error neki ako pisen dvi tri poruke za redom dali vi imate slicno iskustvo ili to samo kod mene ?
ja sad evo koristim malo vise tu aplikaciju i skuzio sam da od kada sam je instalirao zna mi se sjebentat nekad i pise error neki ako pisen dvi tri poruke za redom dali vi imate slicno iskustvo ili to samo kod mene ?
Bookmarks