= Citat = Izvorno postao rapt0r Pregledaj post
isprobao radi vrhunski samo me zanima koliko poruka mogu dnevno poslat i dali ide na sve mreze probao sam sam sebi poslat i sljaka
edit: pokusa sam na svom legendu slat preko "mobile" kada ukljucim to je vjerojatno 3g i mislim da je poruka oko 1lipe ili 2lipe max kada tak osaljes uglavnom super stvar
Hm, to mi se nekako malo cini samo 2 lipe, ali ako je istine, superiska. Evo stavio sam u novoj verziji i counter da se vidi kolko je ostalo poruka za slanje.

Isto tako ljudi pazite nakon 60 potrosenih ostale vam tele2 NAPLACUJE.