= Citat = Izvorno postao Astral07 Pregledaj post
eh...ja na 1.6, ajde please razmisli da napravis i za 1.6, bilo bi mi JAKO korisno...
Iso sam gledat danas i uglavnom gomila previse je izmjena za to, ako stignem koji dan mozda se potrudim pa ti napravim verziju i postam ovdje ali trenutno sam totalno u guzvi i ne znam kad cu to moci stici.

pozz
Dario