Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Threaded View

  1. #7
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    kuci
    Mobitel
    htc legend
    Operater
    junac 2
    Postova
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    isprobao radi vrhunski samo me zanima koliko poruka mogu dnevno poslat i dali ide na sve mreze probao sam sam sebi poslat i sljaka
    edit: pokusa sam na svom legendu slat preko "mobile" kada ukljucim to je vjerojatno 3g i mislim da je poruka oko 1lipe ili 2lipe max kada tak osaljes uglavnom super stvar
    Zadnji uredio rapt0r : 06-05-2010 u 02:05


 

Slične teme

  1. Slanje FREE sms-a preko iphone?? hm?
    By doktor20 in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 01-12-2009, 21:28
  2. SLANJE FREE SMS (Aplikacija : Treason sms)
    By doktor20 in forum iPhone 2/3G/3GS
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-11-2009, 00:14
  3. [6233] Slanje aplikacija preko BT-a
    By dakinho in forum Nokia
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-12-2006, 18:55
  4. 6680 slanje aplikacija preko bluetooth-a!
    By sfreak in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 06-06-2006, 13:18
  5. Slanje aplikacija preko bluetooth-a ?
    By rage99 in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 07-02-2006, 20:10

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove