isprobao radi vrhunski samo me zanima koliko poruka mogu dnevno poslat i dali ide na sve mreze probao sam sam sebi poslat i sljaka
edit: pokusa sam na svom legendu slat preko "mobile" kada ukljucim to je vjerojatno 3g i mislim da je poruka oko 1lipe ili 2lipe max kada tak osaljes uglavnom super stvar![]()



Odgovori uz citat
Bookmarks