= Citat = Izvorno postao daspei Pregledaj post
Imam speedtouch thompsona 780i WL i problem u spajanju 3gs-a na wifi kucnu mrezu, ne zeli se spojiti preko wap ni wep, hoce samo ako maknem enkripciju dakle da se automatski spaja bez zastite. Isto tako ako na routeru stavim wep zastitu lampica routera ponarancasti dakle uopce ne dopusta rad preko wep, wtf?!
Pa ako ti se spaja automtski na mrežu bez ikakvi postavki i lozinki znači da ti i njie postavljena zaštita na routeru najprije podesi router s kakvom zaštitom želiš i onda se po tim postavkama spajaj s iPhonom!