Što, nije bilo govora da će Nokia Maps verzija 2.0 biti dostupne i za seriju 40?
Samo negdje od jeseni.
Što, nije bilo govora da će Nokia Maps verzija 2.0 biti dostupne i za seriju 40?
Samo negdje od jeseni.
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Bookmarks