Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Postova
    1.572
    Bodovi
    13.396
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    za navigaciju ne moze, ali ima par jednostavnih java programcica s kojima mozes mjeriti brzinu, ubrzanje, poziciju, znaci samo osnovne podatke od gps-a
    Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    vž-zg
    Mobitel
    Nokia 6500s,samsung B2100
    Operater
    vip,T-mobile,tele2
    Godina
    43
    Postova
    622
    Bodovi
    9.427
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vader Pregledaj post
    za navigaciju ne moze, ali ima par jednostavnih java programcica s kojima mozes mjeriti brzinu, ubrzanje, poziciju, znaci samo osnovne podatke od gps-a
    aha,kad sam nasao da ima gps kao dodatna oprema pa se ponadao,nista onda,ovo moze lock,osim ako netko ima drugacije informacije
    gidi jap!

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    12
    Bodovi
    6.553
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.553, Nivo: 19
    Bodovi: 6.553, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vader Pregledaj post
    za navigaciju ne moze, ali ima par jednostavnih java programcica s kojima mozes mjeriti brzinu, ubrzanje, poziciju, znaci samo osnovne podatke od gps-a
    koji je to program? ne kuzim kako moze mjeriti brzinu ako nema GPS....


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 3
    Posljednji post: 02-07-2008, 10:37
  2. [N70] da li se može koristiti kao kamera za PC ?
    By canavaro in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 09-12-2007, 15:41
  3. Kako koristiti Lightscribe?
    By ginger_therock in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 12-07-2007, 21:21
  4. kako koristiti k700 kao webcam
    By Ico86 in forum Općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 29-11-2006, 16:41
  5. PlayStation 3 će koristiti Blu-ray
    By Dark in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 25-09-2004, 19:31

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove