mislim da je to najavljeno za nove telefone serije 40, tj. da nece raditi na postojecim modelima (koji su ionako ograniceni memorijom)
da, skidanje karata s neta na mob je jako isplativo sa cijenama prijenosa podataka kod nasih operatera
da operateri naprave ugovora sa njima da je promet besplatan ili da se naplacuje simbolicno za koristenje aplikacije to bi onda imalo smisla (mislim da je tako nesto bilo pokrenuto u Sloveniji)
Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".
Bookmarks