Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    12
    Bodovi
    6.553
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.553, Nivo: 19
    Bodovi: 6.553, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vader Pregledaj post
    spojis blututom eksterni gps prijemnik
    to je onda druga stvar.... sa bt gps reciverom mozes imati kompletnu gps navigaciju....

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Postova
    1.572
    Bodovi
    13.396
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao .:marko:. Pregledaj post
    to je onda druga stvar.... sa bt gps reciverom mozes imati kompletnu gps navigaciju....
    NE MOZES imati navigaciju na 6233!!!!!!!!!!!
    Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    12
    Bodovi
    6.553
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.553, Nivo: 19
    Bodovi: 6.553, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vader Pregledaj post
    NE MOZES imati navigaciju na 6233!!!!!!!!!!!
    Nav4All ?????????????????

    je da trebas i imat link na net, ali potrosi zanemarivo malo bandwitha

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2003
    Postova
    1.572
    Bodovi
    13.396
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Bodovi: 13.396, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Moby Pregledaj post
    Što, nije bilo govora da će Nokia Maps verzija 2.0 biti dostupne i za seriju 40?
    Samo negdje od jeseni.
    mislim da je to najavljeno za nove telefone serije 40, tj. da nece raditi na postojecim modelima (koji su ionako ograniceni memorijom)



    = Citat = Izvorno postao .:marko:. Pregledaj post
    Nav4All ?????????????????

    je da trebas i imat link na net, ali potrosi zanemarivo malo bandwitha
    da, skidanje karata s neta na mob je jako isplativo sa cijenama prijenosa podataka kod nasih operatera
    da operateri naprave ugovora sa njima da je promet besplatan ili da se naplacuje simbolicno za koristenje aplikacije to bi onda imalo smisla (mislim da je tako nesto bilo pokrenuto u Sloveniji)
    Postoji razlika između "znati put" i "hodati po putu".

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    12
    Bodovi
    6.553
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.553, Nivo: 19
    Bodovi: 6.553, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vader Pregledaj post
    da, skidanje karata s neta na mob je jako isplativo sa cijenama prijenosa podataka kod nasih operatera
    da operateri naprave ugovora sa njima da je promet besplatan ili da se naplacuje simbolicno za koristenje aplikacije to bi onda imalo smisla (mislim da je tako nesto bilo pokrenuto u Sloveniji)
    jesi probao koristiti? reci koliko ti je bandwitha napravilo?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 3
    Posljednji post: 02-07-2008, 10:37
  2. [N70] da li se može koristiti kao kamera za PC ?
    By canavaro in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 09-12-2007, 15:41
  3. Kako koristiti Lightscribe?
    By ginger_therock in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 12-07-2007, 21:21
  4. kako koristiti k700 kao webcam
    By Ico86 in forum Općenito
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 29-11-2006, 16:41
  5. PlayStation 3 će koristiti Blu-ray
    By Dark in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 25-09-2004, 19:31

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove