Podržava. Podržavat će i 7.2 kad dobiju novi software za one svoje uređajčeke u svojoj ponudi.
Ali strašno je da nitko ne mari za HSUPA, koji mi je puno korisniji nego 7,2 Mbps download.
Podržava. Podržavat će i 7.2 kad dobiju novi software za one svoje uređajčeke u svojoj ponudi.
Ali strašno je da nitko ne mari za HSUPA, koji mi je puno korisniji nego 7,2 Mbps download.
Tko se ljuti, uvalim mu kruti...
Da, stvarno..! Al mislim da je fora u tome šta je download (ipak) puuuno više korišten od uploada - pogotovo kad je riječ o surfanju... Čini mi se da je upload korišten manje-više samo sa slanje mailova i nekakve video- ili VoIP-pozive (dakle,za usluge pri kojima se ŠALJU veće količine podataka), stoga mislim da će HSUPA biti cijenjen tek kad se malo više razviju tehnologije poput navedenih video-poziva i VoIP-a (a mislim da u Lijepoj našoj ima još puuuuno mjesta za razvoj dotičnih usluga!)
Bookmarks