Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 373

Tema: Web´n´walk

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Sloboština, Zagreb, Turopolje
    Mobitel
    HTC DesireHD
    Operater
    VIP
    Godina
    42
    Postova
    1.972
    Bodovi
    21.621
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Bodovi: 21.621, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Podržava. Podržavat će i 7.2 kad dobiju novi software za one svoje uređajčeke u svojoj ponudi.

    Ali strašno je da nitko ne mari za HSUPA, koji mi je puno korisniji nego 7,2 Mbps download.
    Tko se ljuti, uvalim mu kruti...

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb / Pula
    Mobitel
    iPhone 7 Plus [32GB]
    Operater
    Vipnet
    Postova
    78
    Bodovi
    6.755
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.755, Nivo: 19
    Bodovi: 6.755, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao T-Maca Pregledaj post
    ...
    Ali strašno je da nitko ne mari za HSUPA, koji mi je puno korisniji nego 7,2 Mbps download.
    Da, stvarno..! Al mislim da je fora u tome šta je download (ipak) puuuno više korišten od uploada - pogotovo kad je riječ o surfanju... Čini mi se da je upload korišten manje-više samo sa slanje mailova i nekakve video- ili VoIP-pozive (dakle,za usluge pri kojima se ŠALJU veće količine podataka), stoga mislim da će HSUPA biti cijenjen tek kad se malo više razviju tehnologije poput navedenih video-poziva i VoIP-a (a mislim da u Lijepoj našoj ima još puuuuno mjesta za razvoj dotičnih usluga!)


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove