Izvorno postao flOorKilla 2. meni treba samo web'n'walk. dakle bez govorne tarife (imam tele2) - da li je moguce imati web'n'walk bez govorne tarife nisam naletio na konkretan odgovor na ovo pitanje
tears stream down your face when you lose something you cannot replace...
Izvorno postao flOorKilla nisam naletio na konkretan odgovor na ovo pitanje Koliko vidim imas 22 godine, i jos ako si student onda ti je jedino moguce rjesenje mobil carnet: http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=8723484&idnews=327833 Jedino se to moze uzeti bez govorne tarife.
Pravila foruma
Bookmarks