ja sam skinuo nfs novi za ps2 ali neznam kako da ga snimim na cd!u sfv. formatu je,i neznam preko čega da ga snimim!ako netko zna nek javi !!jer stvarno skinuo sam igricu a nemogu je igrat baš bez cilja!
ja sam skinuo nfs novi za ps2 ali neznam kako da ga snimim na cd!u sfv. formatu je,i neznam preko čega da ga snimim!ako netko zna nek javi !!jer stvarno skinuo sam igricu a nemogu je igrat baš bez cilja!
Fala Bogu,ča san Istrijan!!
F.C. INTER
Bookmarks