e danas su ti zahtjevi za igre porasli na "bolesno nenormalno"
svaka govori da moras imat 2gb ram ili cak vise!,quad core i 8800gtx da bi ugodno igrao.
ma zaigrat cu je ja,sad na kraju i nije tako losa kako mi se cinilomislim da je demo loša reklama za ovu igru...full je feneomenalan!!![]()


Odgovori uz citat

Bookmarks