evo vam linkovi...mi smo se nas 4 iz razreda podjelili svako po 3 parta i sutra u školi razmjena..hehe
http://netfolder.in/5a319b6/Need_FS_Prostreet
evo vam linkovi...mi smo se nas 4 iz razreda podjelili svako po 3 parta i sutra u školi razmjena..hehe
http://netfolder.in/5a319b6/Need_FS_Prostreet
★★★★★
ja skidam full verziju do jutra je skinuta i to preko torrenta koji je siguran i za igre
jos 25minuta i skinut je....![]()
----------Sony Ericsson----------
imam evo ti ga....
http://dl.gamecopyworld.com/?d=2007&f=rld-nfps!7z
Mirror 1
★★★★★
mora radit...meni radi
http://dl.gamecopyworld.com/?d=2007&f=rld-nfps!7z
★★★★★
meni je igrica odlična....zbilja nemam zamjerke![]()
![]()
★★★★★
da jučer dobio igru i prvenstvena je
Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)
igra je super samo što ima toliko automobila a dobivaš pre malo para da bi ih mogao kupiti ili nadograditi ih.Ima super fora npr. možeš staviti sportski sic ili ugraditi "kavez" i takve gluposti.Opet sa druge strane glupo je jer ne možeš se provozati po gradu po meni je to veliki minus neda ti se svaki dan prelaziti igru,također je glupo to što kad uđeš na dan utrka moraš ih sve završiti u "tiru" ne možeš dve pa saveat pogledat tekmu pa poslje odvoziti još tri.Ali sve u svemu nije loša.
ne pravim se pametan,odgovaram na ono što znam iz osobnog iskustva.
Bookmarks