Izvorno postao flOorKilla meni ovi videi sa sendpsace-a idu jako jako sporo.. os bacit to na rapid? ne mogu jer sam opet na 1gb , ako ne uspijes skinut 1.7. ide na rapid jer cu imat flat
Pravila foruma
Bookmarks