= Citat = Izvorno postao flOorKilla Pregledaj post
meni ovi videi sa sendpsace-a idu jako jako sporo.. os bacit to na rapid?
ne mogu jer sam opet na 1gb , ako ne uspijes skinut 1.7. ide na rapid jer cu imat flat