Pušim bijeli ronhill već 5 godina, najbolja pljuga mi je žuti Camel, iste je jačine kao i ronhill rich ali je neusporedivo bolja, bleck devil mi je ok ali to nemreš stalno pušiti nego laganini za uživanciju, čak ni u italiji šta sam nedavno bio nisam mogo naći bleck devil. Jedno vrijeme sam pušio dunhill i izgarala mi pluča od kutije dnevno.