Ljudi, kako izbjeći da se prsti ne žute? Postaje iritantno, ne meni nego osobama u čijem sam krugu-kao ono-ti i tvoj žuti kažiprst...![]()
Ljudi, kako izbjeći da se prsti ne žute? Postaje iritantno, ne meni nego osobama u čijem sam krugu-kao ono-ti i tvoj žuti kažiprst...![]()
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Evo već puna četiri tjedna da sam se ostavio cigareta. Ušao i u djelić petoga tjedna i još uvijek imam dosta problema da se ne vratim odn. da ne pripalim. Dobio ovo ljeto dvije šteke Waltera i sada mi žao gledati u to, još neotpakirano.
S vremena na vrijeme uzmem eCigaretu i potegnem par dimova i to je sve.
Zbilja se lakše živi, neke stvari kojih sam se pribojavao da je ono najgore (čudni bolovi u grlu odn u ždrijelu) su nestali. Ali, nervoza i sklonost prema duhanskom dimu su još dosta jaki iako kažu da tjelesna ovisnost nestaje za 3-4 dana.
Baš je dobro bez, ali me strah da bum se vratil![]()
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Bookmarks