Join Today

Vidi rezultate ankete: Koje cigarete pušite?

Glasači
92. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Ronhill

    22 23,91%
  • Walter Wolf

    33 35,87%
  • Marlboro

    30 32,61%
  • Lucky Strike

    4 4,35%
  • Filter 160

    3 3,26%
  • Largo

    0 0%
  • Camel

    1 1,09%
  • West

    2 2,17%
  • Phillip Moris

    5 5,43%
  • Boss

    0 0%
  • Bond

    0 0%
  • neke druge (navedite koje)

    12 13,04%
Anketa sa više mogućnosti odabira.
+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 10 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 250

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Talking

    ja ne pušin

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Mobitel
    SE P1i, iPhone 3G
    Postova
    1.600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pušio sam sve...većinom Walter, tu i tamo Ronhil i Marlboro. Dosta Blackstone Cherry, i tu i tamo Camel i ostale.
    Već neko vrijeme sam smanjio na najnižu moguću razinu...gotovo do nepušenja što mi je vjerojatno idući korak.

    I kao pušač moram reći da bih to zabranio u javnosti...omogućio bih korištenje duhanskih proizvoda na samo za to predviđenim mjestima i doma.

    Zašto...jer sam osjetio odavno da ako ne pušim nekoliko dana i onda popalim par komada razina koncentracije, snage i ostaloga padne za bar 30%.

    Mogu si onda misliti kako je pravim nepušačima kad ih zadimimo.
    Plus toga, jednoj bliskoj osobi je nedavno dijagnosticiran rak na plućima, porebrici itd.
    Mislim da bi to bilo koga pametnog zdrmalo i natjeralo ga da se razmisli.

    Ja se skidam sa tih pizdarija i savjetujem i ostalima isto.

    A ovima koji tepu u korist cigareta mogu samo poručiti kao pušač da si nabiju tu pljugu zna se gdje.

    Eto toliko.

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    ...u prolazu...
    Mobitel
    SE w810i
    Operater
    T-hiefs
    Postova
    151
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao observer Pregledaj post
    I kao pušač moram reći da bih to zabranio u javnosti...omogućio bih korištenje duhanskih proizvoda na samo za to predviđenim mjestima i doma.
    Zašto...jer sam osjetio odavno da ako ne pušim nekoliko dana i onda popalim par komada razina koncentracije, snage i ostaloga padne za bar 30%.
    Mogu si onda misliti kako je pravim nepušačima kad ih zadimimo.
    Plus toga, jednoj bliskoj osobi je nedavno dijagnosticiran rak na plućima, porebrici itd.
    sto se tice toga potpuno imas pravo

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Ivanić Grad
    Mobitel
    Lenovo Vibe Z2
    Operater
    tomato
    Godina
    35
    Postova
    658
    Bodovi
    14.367
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.367, Nivo: 28
    Bodovi: 14.367, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao observer Pregledaj post

    Zašto...jer sam osjetio odavno da ako ne pušim nekoliko dana i onda popalim par komada razina koncentracije, snage i ostaloga padne za bar 30%.
    E da to je istina..... al najgora je prva cigara svakog dana..... barem meni....
    CARpeDiem*

  5. #5
    Forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    hr
    Mobitel
    k800i
    Operater
    098,092,095
    Postova
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Phillip Moris
    Najdraza cigara poslije Marlboroa

  6. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Ivanić Grad
    Mobitel
    Lenovo Vibe Z2
    Operater
    tomato
    Godina
    35
    Postova
    658
    Bodovi
    14.367
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.367, Nivo: 28
    Bodovi: 14.367, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Maxer Pregledaj post
    Phillip Moris
    Najdraza cigara poslije Marlboroa
    PA naravno kad je isti proizvođač- Phillip Moris
    CARpeDiem*

  7. #7
    Forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    hr
    Mobitel
    k800i
    Operater
    098,092,095
    Postova
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hehe,to stoji...

  8. #8
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2005
    Mobitel
    LG Optimus Me P350
    Operater
    Tele2
    Postova
    599
    Bodovi
    15.464
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.464, Nivo: 30
    Bodovi: 15.464, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    danas sam skužila da za cijenu jedne kutije cigareta, koja u prosjeku košta 15-20kn, možeš kupiti OMANJU lubenicu koju zapravo ne možeš pojesti SAM za jedan dan
    :::: I don't have to be good, I'm cute ::::

  9. #9
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    ...u prolazu...
    Mobitel
    SE w810i
    Operater
    T-hiefs
    Postova
    151
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao fly::nan Pregledaj post
    koju zapravo ne možeš pojesti SAM za jedan dan
    ovisi, kako ko

  10. #10
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Ivanić Grad
    Mobitel
    Lenovo Vibe Z2
    Operater
    tomato
    Godina
    35
    Postova
    658
    Bodovi
    14.367
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.367, Nivo: 28
    Bodovi: 14.367, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao fly::nan Pregledaj post
    danas sam skužila da za cijenu jedne kutije cigareta, koja u prosjeku košta 15-20kn, možeš kupiti OMANJU lubenicu koju zapravo ne možeš pojesti SAM za jedan dan
    Uuuuu..... ovo je bio dubokouman zaključak...... loool nan
    CARpeDiem*

  11. #11
    Ừ cup of tea, anyone? Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2004
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    ZUK Z1
    Operater
    Tele2
    Godina
    48
    Postova
    5.830
    Bodovi
    84.660
    Nivo
    70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Bodovi: 84.660, Nivo: 70
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nije ni trebao biti dubokouman, več jednostavno takav da se da do znanja da se za te iste pare može konzumirati nešto od čega nećeš ti i/ili oni oko tebe dobiti rak ovog ili onog. Pojednostavljen do boli.

  12. #12
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Zelenika
    Mobitel
    ANYCOOL T818
    Operater
    BHMobile
    Godina
    39
    Postova
    115
    Bodovi
    5.519
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.519, Nivo: 17
    Bodovi: 5.519, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Code. Al samo ponekad nisam bas stravstven pusac...

  13. #13
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    Tmobile
    Godina
    36
    Postova
    1.258
    Bodovi
    19.512
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao semir_86 Pregledaj post
    Code. Al samo ponekad nisam bas stravstven pusac...
    Ja nikad, makar imam oko tonu duhana doma ili više

  14. #14
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    osijek
    Postova
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    subotom samo marlboro dolazi u obzir ;-)) a inace nepusim

  15. #15
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2003
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    744
    Bodovi
    23.242
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao aglococro Pregledaj post
    subotom samo marlboro dolazi u obzir ;-)) a inace nepusim
    Isto tako....
    Kupim kutiju Marlbora (crvenog) ponekad subotom i vise podijelim nego sto ispusim...
    Ovako nikad ne pusim....al zato stari po 2.5 kutije dnevno....

  16. #16
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Ivanić Grad
    Mobitel
    Lenovo Vibe Z2
    Operater
    tomato
    Godina
    35
    Postova
    658
    Bodovi
    14.367
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.367, Nivo: 28
    Bodovi: 14.367, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Black_Hawk Pregledaj post
    i vise podijelim nego sto ispusim...
    A to inače ide tak i kod mene. Jedan me traži onda vidi drugi i traži i tak redom. Najžešće mi je bilo u školi pod odmorom (5 min) podjelio 8 cigareta i to ne stigneš pljugu spušit već zvoni i onda još podjelit.


    A sad u zadnje vrijeme mi stari kupi šteku svaki tjedan, zna nekad i baka i teta pa tak da nemogu reć da "nemam cigarete"
    CARpeDiem*

  17. #17
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Trogir
    Mobitel
    e66
    Operater
    505 s crtom
    Godina
    35
    Postova
    1.623
    Bodovi
    23.824
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    odo ja sad zapalit jedan black devil donio rođak iz njamaačke

  18. #18
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Ivanić Grad
    Mobitel
    Lenovo Vibe Z2
    Operater
    tomato
    Godina
    35
    Postova
    658
    Bodovi
    14.367
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.367, Nivo: 28
    Bodovi: 14.367, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao OuttaControl Pregledaj post
    odo ja sad zapalit jedan black devil donio rođak iz njamaačke
    Ajd spuši jednu i za mene..... Ja još imam samo praznu kutiju BlackDevila doma
    CARpeDiem*

  19. #19
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    N6600,v360 yuet 2.2 512mb
    Operater
    vip & simpa
    Godina
    34
    Postova
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nisam strastveni pušač.ali znam ša je kvaliteta cigara!bijeli MC !

  20. #20
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Aug 2007
    Operater
    T Mobile
    Postova
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Phillip moris"

  21. #21
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    sunčana strana ulice
    Mobitel
    SE
    Operater
    T-mobile/Vip
    Postova
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bijeli walter....

  22. #22
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    sunčana strana ulice
    Mobitel
    SE
    Operater
    T-mobile/Vip
    Postova
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MC provala, katastroffaa...a inače bili malboro mi je super cigareta

  23. #23
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    K750extreme, MDA Vario
    Operater
    Tele2/T-Mobile
    Postova
    606
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    u zadnje vrijeme ronhill super light, i nekako mi najbolje pase, jedan dan sam imao phillip morris, jer nisu nista drugo imali. :|
    prvo je malo odvratan bio ali se vrlo brzo navikne al opet mie drazi ronhill. ccc.
    Siemens c35i>Nokia 5210>Siemens MC60>Samsung E300>SE F500>SE K750i>SE Z530i>MDA VARIO>SE K800i> SE W900i>SE K550i>SE K770i>MDA VARIO again...

  24. #24
    Forumaš
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    d600
    Operater
    vip
    Postova
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    JA opet počeo pušit Bijeli malboro, a najgore pljuge koje sam pušio su neke ruske, brijem da se zovu optima, fuj. Još imam doma pol kutije, jednostavno su nepušive
    THE POWER OF DREAMS

  25. #25
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    lg kg800
    Operater
    091,098
    Postova
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bijeli walter,a nekad se zaleti i phillip moris!


 
+ Odgovori na temu
Stranica 5 od 10 PrvaPrva 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Odgovora: 26
    Posljednji post: 19-10-2006, 08:48
  2. Koje programe za 3650 + par pitanja
    By blozer in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 04-09-2006, 14:30
  3. dali pusite?? ako da koje cigarete??
    By mala in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 27-02-2004, 21:40

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove