stvarno steta sta ih nema kod nas pusio bi ih dvije kutije na dan
da da i moja frendica ih je kupila u austriji kad je bila na skijanju
kvragu... uvije mijesam njemce i austrijance
stvarno steta sta ih nema kod nas pusio bi ih dvije kutije na dan
da da i moja frendica ih je kupila u austriji kad je bila na skijanju
kvragu... uvije mijesam njemce i austrijance
JEBESH TECHNO KAD SU KROFNE 2 KN
Bookmarks