= Citat = Izvorno postao Drug Mile Pregledaj post
E ja sam prestao pusit prije dva mjeseca, hehehe a pusio sam uglavnom ronhil lights.

Najbolja cigareta definitivno Camel, a najgora...hmmmm vi mladji se necete sjecat Dorseta, Upitnika, Filter Jugoslavija, Niska Morava, 57, I jos mnogo mnogo govana, a definitivno najgore od najgoreg......Vikend filter.
Imaš dugi staž nepušača, želim ti još duuuuuuuuuuuuužžžžžžžžžiiiiiiii. Moj je preko 10 godina, još malo pa 11. Za Camel se slažem, bio je i HB dobar, a btw, Upitnik se zvao LD. A sječaš se Partnera i pitanja koje je išlo uz te cigarete?