Izvorno postao ojpi Baš tako. Radi se o tome da je tarifa dostupna SAMO ako ne uzimaš mob uz nju. Dakle, normalno je da onda nije dostupna ni starim korisnicima koji su uzeli mob. zasto je to normalno?
Pravila foruma
Bookmarks