= Citat = Izvorno postao ojpi Pregledaj post
Baš tako. Radi se o tome da je tarifa dostupna SAMO ako ne uzimaš mob uz nju. Dakle, normalno je da onda nije dostupna ni starim korisnicima koji su uzeli mob.
zasto je to normalno?