Izvorno postao ri_capitano Meni ne radi mobilni portal,.... skinuo postavke,.. i nista... Čini se da nije još u svim gradovima aktiviran gprs. Meni u vž-u još nije aktivan. EDIT: Sad tek vidim da su očito drugačije postavke nego one stare... Sad je spojen gprs i radi.
Zadnji uredio ojpi : 02-05-2007 u 12:20
Pravila foruma
Bookmarks