Ja imam problem sa karticom koja je prebacena na tele 2.Neće se spojiti na GPRS.Kada umetnem drugu karticu normalno radi.I kada sam slao MMS na broj 098 koji je u stvari u Tele 2 mreži uredno su mi naplatili,sada čekam pare natrag.
Ja imam problem sa karticom koja je prebacena na tele 2.Neće se spojiti na GPRS.Kada umetnem drugu karticu normalno radi.I kada sam slao MMS na broj 098 koji je u stvari u Tele 2 mreži uredno su mi naplatili,sada čekam pare natrag.
ja se probo prebaciti vruce u knock-out tarifu poslo knockout na 888 i nista. poslo i jucer i danas..jel jos ko imo takvih problema?
PREDATOR
Da-puno nas je.Ali još gore je što meni neradi ni MMs ni GPRS.Ja ih zovem govore da treba proč 24h i prošlo.ono opet ne radi spojeme s tehničkom oni opet govore da treba 24h i opet mi pošalju postavke samo me muljaju
ljudi imamo temu o novoj tarifi, tamo pišite:
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=40102
Zbog pritužbi članova i konfuznosti koja je nastala ovdje, jer se raspravlja o samom radu, a ne o novostima, te neki članovi uporno pišu OT, sve novosti ćemo odsad objavljivati u zasebnim temama gdje će biti moguća i rasprava o uključivanju, isljučivanju, radu i sl. vezanom za tu novost.
trenutno aktualne novosti i rasprava o istima:
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=40812
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=40102
Bookmarks