Izvorno postao malena dobro mislim bilo bi super da sad kazu da mms i wap imaju samo korisnici te nove tarife, nebi se cudila bas me zanima oce taj gprs proradit i gdje! To sigurno neće bit, tolko blesavi ipak nisu. Ali i mene zanima kad će napokon uključit gprs.
Izvorno postao ojpi To sigurno neće bit, tolko blesavi ipak nisu. Ali i mene zanima kad će napokon uključit gprs. Sutra iza 15 h bi trebalo sve funkcionirati, i postojeći prepaid korisnici mogu aktivirati novu tarifu i nove usluge .
PREDATOR
Ne kužim zašto se bune pretplatnici pod ugovorom?! Nigdje se ne mogu kombinirati pogodnosti, pa tako ni u Tele2. Vi bi uzeli dobar mobitel u pola cijene i onda razgovarali po 49 lp/min ! E neide to tako momci
Nije ovo za mene ...
Pravila foruma
Bookmarks