dobro mislim bilo bi super da sad kazu da mms i wap imaju samo korisnici te nove tarife, nebi se cudila
bas me zanima oce taj gprs proradit i gdje!
dobro mislim bilo bi super da sad kazu da mms i wap imaju samo korisnici te nove tarife, nebi se cudila
bas me zanima oce taj gprs proradit i gdje!
Behind Every Bitch Is A Man That Made Her That Way
Ne kužim zašto se bune pretplatnici pod ugovorom?! Nigdje se ne mogu kombinirati pogodnosti, pa tako ni u Tele2. Vi bi uzeli dobar mobitel u pola cijene i onda razgovarali po 49 lp/min ! E neide to tako momci![]()
![]()
Nije ovo za mene ...
Bookmarks