Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 54

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Postova
    72
    Bodovi
    8.613
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.613, Nivo: 22
    Bodovi: 8.613, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Znači za K750i U6 adapter i ako se stavi vip i tele 2 jel to može dobro radti i poklopac se dobro zatvoriti.Jel se i sa ove dvije kartice pojavljuje vizard skroz ili samo prvi put.Pozdrav

    Sad sam vidio i da je dual sim U1 za K750i košta 80 kn a U6- 140kn.Koja je razlika.Po izgledu su iste.

  2. #2
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Mobitel
    K750 + 1GB
    Operater
    cronet
    Postova
    561
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel može to zajeb...mobitel ako se koristi?

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    HTC Evo 3D
    Operater
    BonBon
    Godina
    42
    Postova
    214
    Bodovi
    9.141
    Nivo
    22
    Bodovi: 9.141, Nivo: 22
    Bodovi: 9.141, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dspacek Pregledaj post
    Znači za K750i U6 adapter i ako se stavi vip i tele 2 jel to može dobro radti i poklopac se dobro zatvoriti.Jel se i sa ove dvije kartice pojavljuje vizard skroz ili samo prvi put.Pozdrav

    Sad sam vidio i da je dual sim U1 za K750i košta 80 kn a U6- 140kn.Koja je razlika.Po izgledu su iste.
    razlika je između K6 i U6
    ja koristim k6 i sve sam lijepo objasnio. ne može se lijepo poklopac zatvoriti. na slici je kako se maksimalno može zatvoriti. ako koristiš u6 onda dvije sima kartice trebaš izrezati i samo metalni dio ostaviti te staviti u adapter. pošto je adapter normalne veličine kao jedna sim, onda stigne bez problema u mob.
    meni se svaki put pojavljuje wizard kad mijenjam bilo na 098 ili 091. živcira, ali sam se naviknuo.
    Now: Nexus 4 @ rooted stock 4.4.3 + xposed
    Nexus 7 16gb C70 - rooted stock 4.1.2 JB || EX: HTC Evo 3D @ CoolICS 18 < Motorola Defy @ WIUI < HTC Hero || My AppBrain apps | My Last.fm

  4. #4
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Postova
    72
    Bodovi
    8.613
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.613, Nivo: 22
    Bodovi: 8.613, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Znači U6 i sve ide ljepo zatvoriti.A U 6 i U 1 po izgledu su iste a cjena je dosta razlika.Pozdrav


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. w810 i zamjena za mpx220
    By Vatrogasac in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 18-10-2006, 12:25
  2. Bijeli W810 (W810 white edition)
    By imaticx in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 04-09-2006, 11:22
  3. pentium na 5Ghz
    By Vepar in forum Stolna računala
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 25-02-2006, 18:56
  4. Dual Sim za t610 ? ? ?
    By Kruno-51 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-02-2004, 12:14
  5. Dual Play
    By gIK in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 23-05-2003, 14:37

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove