Nista ti se ne brise, samo ti se mob na trenutak ugasi i odmah upali, prebaci na drugu karticu.
Nista ti se ne brise, samo ti se mob na trenutak ugasi i odmah upali, prebaci na drugu karticu.
Tko rano rani, zajebo je pjetla
meni se wizard javlja kod svakog resetiranja a uvijek su dvije iste sim kartice tak da je malo iritirajuće,jel se može to ugasiti?![]()
Mi6 Black
još ne koristim adapter ali se meni svaki put javlja wizard kad mijenjam kartice. imam k750i kupljen u t-mobile ali je dekodiran
nadam se da kad si priuštim adapter toga neće biti.
vidim da se nekima javlja a nekima ne taj wizard. to prije svega ovisi o modelu mobitela ili adaptera?
Bookmarks