Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 54

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Gazimagusa - Agios Sergios
    Mobitel
    SE K700i SIEMENS SL55
    Operater
    T-Mobile, Tele 2
    Godina
    52
    Postova
    2.037
    Bodovi
    26.968
    Nivo
    40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nista ti se ne brise, samo ti se mob na trenutak ugasi i odmah upali, prebaci na drugu karticu.
    Tko rano rani, zajebo je pjetla

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    HTC Evo 3D
    Operater
    BonBon
    Godina
    42
    Postova
    214
    Bodovi
    9.141
    Nivo
    22
    Bodovi: 9.141, Nivo: 22
    Bodovi: 9.141, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    prema tome onda uzimam king 6, samo se nadam da to bude uskoro
    Now: Nexus 4 @ rooted stock 4.4.3 + xposed
    Nexus 7 16gb C70 - rooted stock 4.1.2 JB || EX: HTC Evo 3D @ CoolICS 18 < Motorola Defy @ WIUI < HTC Hero || My AppBrain apps | My Last.fm

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    HTC Evo 3D
    Operater
    BonBon
    Godina
    42
    Postova
    214
    Bodovi
    9.141
    Nivo
    22
    Bodovi: 9.141, Nivo: 22
    Bodovi: 9.141, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao RAUL Pregledaj post
    Nista ti se ne brise, samo ti se mob na trenutak ugasi i odmah upali, prebaci na drugu karticu.
    e, negdje sam pročitao da se resetiranjem stalno javlja onaj početni wizard - je li to istina?
    Now: Nexus 4 @ rooted stock 4.4.3 + xposed
    Nexus 7 16gb C70 - rooted stock 4.1.2 JB || EX: HTC Evo 3D @ CoolICS 18 < Motorola Defy @ WIUI < HTC Hero || My AppBrain apps | My Last.fm

  4. #4
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jolly_bravo Pregledaj post
    e, negdje sam pročitao da se resetiranjem stalno javlja onaj početni wizard - je li to istina?
    IMHO, ne. Meni se javlja samo kad ubacim novu karticu, koju dotad nisam nikad ubacio. Znaci za ovaj dual adapter bi ti se wizard trebao javiti najvise dvaput, i to je to.

  5. #5
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    meni se wizard javlja kod svakog resetiranja a uvijek su dvije iste sim kartice tak da je malo iritirajuće,jel se može to ugasiti?
    Mi6 Black

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    HTC Evo 3D
    Operater
    BonBon
    Godina
    42
    Postova
    214
    Bodovi
    9.141
    Nivo
    22
    Bodovi: 9.141, Nivo: 22
    Bodovi: 9.141, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    IMHO, ne. Meni se javlja samo kad ubacim novu karticu, koju dotad nisam nikad ubacio. Znaci za ovaj dual adapter bi ti se wizard trebao javiti najvise dvaput, i to je to.
    još ne koristim adapter ali se meni svaki put javlja wizard kad mijenjam kartice. imam k750i kupljen u t-mobile ali je dekodiran
    nadam se da kad si priuštim adapter toga neće biti.

    vidim da se nekima javlja a nekima ne taj wizard. to prije svega ovisi o modelu mobitela ili adaptera?
    Now: Nexus 4 @ rooted stock 4.4.3 + xposed
    Nexus 7 16gb C70 - rooted stock 4.1.2 JB || EX: HTC Evo 3D @ CoolICS 18 < Motorola Defy @ WIUI < HTC Hero || My AppBrain apps | My Last.fm


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. w810 i zamjena za mpx220
    By Vatrogasac in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 18-10-2006, 12:25
  2. Bijeli W810 (W810 white edition)
    By imaticx in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 04-09-2006, 11:22
  3. pentium na 5Ghz
    By Vepar in forum Stolna računala
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 25-02-2006, 18:56
  4. Dual Sim za t610 ? ? ?
    By Kruno-51 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 03-02-2004, 12:14
  5. Dual Play
    By gIK in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 23-05-2003, 14:37

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove