Ma mene je sramota šta sam tu napisao original baterija samsung 900mA mislim stvarno glupost sam napisao teškumislio sam da piše 900 mAh???Znam da je oznaka mAh za kapacitet baterije i to što si sve rekao je ok razumijem te i naravno koristi se telefon blizu bazne postaje mreže on će trošiti manje energije također vrijeme trajanja baterije kod razgovora i mirovanja ovisi o jačini signala i paramterima koje je odredio operator kao što si naveo samo me je zanimalo jel to efektivni ispravljeni napon naveden na punjaču(pošto znamo da je ac adaptor pretvarač izmjeničnog napona koji služi za napajanje baterije) i dali je 4.5W efektivna max snaga a onda pošto sam se zaletio i mislio da piše 700 mAh mislio sam da je to kapacitet baterije koji odgovara tom ispravljenom naponu krivo sam pročitao nisam razmišljao
a šta ćeš dogodi se... sad me je stvarno sramota malo sam se zaletio sa postom a da nisam ni razmišljao....thx anyway machi i sorry na preimenovanju u manchi
.Pet dana ti traje baterija pa kako sad toliko dugo zar nije bilo tri dana,jel si nešto radio na mobitelu ili samo do sebe,koliko si koristio mob (samo za poruke i pozive ili???)meni još uvijek traje do 2.5 dana katastrofa
![]()


mislio sam da piše 900 mAh???Znam da je oznaka mAh za kapacitet baterije i to što si sve rekao je ok razumijem te i naravno koristi se telefon blizu bazne postaje mreže on će trošiti manje energije također vrijeme trajanja baterije kod razgovora i mirovanja ovisi o jačini signala i paramterima koje je odredio operator kao što si naveo samo me je zanimalo jel to efektivni ispravljeni napon naveden na punjaču(pošto znamo da je ac adaptor pretvarač izmjeničnog napona koji služi za napajanje baterije) i dali je 4.5W efektivna max snaga a onda pošto sam se zaletio i mislio da piše 700 mAh mislio sam da je to kapacitet baterije koji odgovara tom ispravljenom naponu krivo sam pročitao nisam razmišljao
.Pet dana ti traje baterija pa kako sad toliko dugo zar nije bilo tri dana,jel si nešto radio na mobitelu ili samo do sebe,koliko si koristio mob (samo za poruke i pozive ili???)meni još uvijek traje do 2.5 dana katastrofa
Odgovori uz citat
Bookmarks