Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Feb 2014
    Postova
    9
    Bodovi
    44
    Nivo
    1
    Bodovi: 44, Nivo: 1
    Bodovi: 44, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 5,0%
    Ukupna aktivnost: 5,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Od navigona sam odustao.
    Staviti ću mapmyindia i igo8, jedino mi neće primiti tele atlas kartu njemačke probao sam obje licence ali neće prikazati...

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao rabiddoghr Pregledaj post
    Od navigona sam odustao.
    Staviti ću mapmyindia i igo8, jedino mi neće primiti tele atlas kartu njemačke probao sam obje licence ali neće prikazati...
    Probaj ovaj Mireo ili onaj iz naslova teme , s njima nema problema , barem nisam imao do sada !
    Ko njih postoji mogućnost mješanja starih i novih karata , bez obzira na datum izdanja istih .

    http://cafe.mobil.hr/threads/76815-M...=1#post1062586
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  3. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Feb 2014
    Postova
    9
    Bodovi
    44
    Nivo
    1
    Bodovi: 44, Nivo: 1
    Bodovi: 44, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 5,0%
    Ukupna aktivnost: 5,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Izgleda da je problem bio u memorijskoj kartici. Naime sve karte i licence sam iskopirao na nju. Naknadno sam primijetio da ne prikazuje njemačku iako je karta gore. Pokušao sam mijenjati licence da bi na kraju shvatio da je prilikom kopiranja karte na karticu došlo do greške. Kartu sam u command promptu izbrisao (nije dao iz windows explorera) i ponovno je iskopirao... sada sve 5.

    Walter puno hvala!

  4. 'Hvala' kaže:



 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 22
    Posljednji post: 27-07-2016, 23:23
  2. [Sonim XP2.10 Spirit]novost
    By Vepar in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 12-03-2010, 22:23
  3. Sonim XP2.10 Spirit-najava
    By Vepar in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-11-2009, 17:59
  4. Mio A501,Mio A702
    By Hotplate in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-07-2007, 12:23
  5. Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-09-2005, 23:39

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove