Ok !
Sad samo treba izabrati navigaciju !
Želiš li ostaviti Logo auta , napiši kojeg hoćeš !
Koju hoćeš Navigaciju :
iGO8
iGO Primo
http://cafe.mobil.hr/threads/77837-iGO-Primo-2.4
Mireo BE 3.1 (MapmyIndia)
http://cafe.mobil.hr/threads/79121-M...15#post1061715
Navigon
Koliko imaš veliku SD karticu !?


Odgovori uz citat

Bookmarks