Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2013
    Postova
    4
    Bodovi
    1.653
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.653, Nivo: 9
    Bodovi: 1.653, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uh ujutro prvo moram po SD karticu :-) pa cemo se sutra navecer igrati sa time... Imam VW.... Razlučivost zaslona mu je 480 x 272 pikseli ovo oko Windows nemam pojma,, nevidim to nigdje...


    = Citat = Izvorno postao walter66 Pregledaj post
    Mogu Ti napraviti samo Unlock , više bi mu ime pristajalo Moding, jer ne dira memoriju i Software na uređaju .
    Kad je umetnuta kartica pokreću se aplikacije po želji kako je gore na slici , a kad se izvadi radi original kao da se ništa
    nije promjenilo . Za Software ćeš se morati sam pobrinuti jer cijeli komplet s kartama sadrži više od 7GB "materijala" .

    Za početak , podignut ću samo "Moding" , kopiraš ga na praznu SD karticu , ubaciš u "SD slot" i trebao bi se pokrenut ,
    ako to proradi onda možemo nastaviti dalje s ubacivanjem Aplikacija (Softwar_ea) ...

    Samo mi još kaži koji imaš auto , ako Ti naslovna stranica od Forda ne odgovara ... Ja imam Fiat ... Nije bitno , ali veseli !!!

    Još nešto :
    Koja je rezolucija uređaja i dali je Windows CE5 ili CE6

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Tihomirac Pregledaj post
    Uh ujutro prvo moram po SD karticu :-) pa cemo se sutra navecer igrati sa time... Imam VW.... Razlučivost zaslona mu je 480 x 272 pikseli ovo oko Windows nemam pojma,, nevidim to nigdje...
    To mi je dovoljno podataka ! Za ostalo pogledat ću na "Google" on zna sve !
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  3. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2013
    Postova
    4
    Bodovi
    1.653
    Nivo
    9
    Bodovi: 1.653, Nivo: 9
    Bodovi: 1.653, Nivo: 9
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SD nabavljen :-)


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 22
    Posljednji post: 27-07-2016, 23:23
  2. [Sonim XP2.10 Spirit]novost
    By Vepar in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 12-03-2010, 22:23
  3. Sonim XP2.10 Spirit-najava
    By Vepar in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-11-2009, 17:59
  4. Mio A501,Mio A702
    By Hotplate in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-07-2007, 12:23
  5. Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-09-2005, 23:39

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove