Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Feb 2014
    Postova
    9
    Bodovi
    44
    Nivo
    1
    Bodovi: 44, Nivo: 1
    Bodovi: 44, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 5,0%
    Ukupna aktivnost: 5,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo stavio na sd karticu, ali pri podizanju javi grešku/prozor application mortscript.exe encountered a seriuous error... kliknem ok pa se digne sučenje sa wolkswagen znakom i ostalo...

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Ukupna aktivnost: 99,5%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao rabiddoghr Pregledaj post
    Evo stavio na sd karticu, ali pri podizanju javi grešku/prozor application mortscript.exe encountered a seriuous error... kliknem ok pa se digne sučenje sa wolkswagen znakom i ostalo...
    Izbriši u potpunosti folder :
    \default , pa restartaj uređaj .

    Mislim da će bez njega radit korektno !

    Probaj pa javi !???

    Radi li , idemo dalje s instalacijom navigacija !


    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  3. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Feb 2014
    Postova
    9
    Bodovi
    44
    Nivo
    1
    Bodovi: 44, Nivo: 1
    Bodovi: 44, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 5,0%
    Ukupna aktivnost: 5,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Default folder obrisan! Radi bez greške


    = Citat = Izvorno postao walter66 Pregledaj post
    Izbriši u potpunosti folder :
    \default , pa restartaj uređaj .

    Mislim da će bez njega radit korektno !

    Probaj pa javi !???

    Radi li , idemo dalje s instalacijom navigacija !




 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 22
    Posljednji post: 27-07-2016, 23:23
  2. [Sonim XP2.10 Spirit]novost
    By Vepar in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 12-03-2010, 22:23
  3. Sonim XP2.10 Spirit-najava
    By Vepar in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-11-2009, 17:59
  4. Mio A501,Mio A702
    By Hotplate in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-07-2007, 12:23
  5. Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-09-2005, 23:39

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove