Izvorno postao rabiddoghr Evo stavio na sd karticu, ali pri podizanju javi grešku/prozor application mortscript.exe encountered a seriuous error... kliknem ok pa se digne sučenje sa wolkswagen znakom i ostalo... Izbriši u potpunosti folder : \default , pa restartaj uređaj . Mislim da će bez njega radit korektno ! Probaj pa javi !??? Radi li , idemo dalje s instalacijom navigacija !
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Default folder obrisan! Radi bez greške Izvorno postao walter66 Izbriši u potpunosti folder : \default , pa restartaj uređaj . Mislim da će bez njega radit korektno ! Probaj pa javi !??? Radi li , idemo dalje s instalacijom navigacija !
Pravila foruma
Bookmarks