Ima li tko kakve rezultate sa koristenjem "Smart" tarifa, kako u praksi funkcionira, odnosno podkradaju li ili je sve OK ?
Ima li tko kakve rezultate sa koristenjem "Smart" tarifa, kako u praksi funkcionira, odnosno podkradaju li ili je sve OK ?
ONE X & Sensation & Desire by HTC
Bookmarks