Ovaj FF4 je opet totalna izmjena sučelja, treba vremena za privikavanje...A i upitno mi je ovo njihovo HW ubrzavanje...
Izvorno postao Inovator Ovaj FF4 je opet totalna izmjena sučelja, treba vremena za privikavanje...A i upitno mi je ovo njihovo HW ubrzavanje... Radi mi mnogo sporije od starije verzije. Opera mi je brža dosta. A izgled je kombinacija Chroma, IE9 i Opere. FF nije više što je bio. Popularnost može zahvalit verzija 2.x. Dalje samo na gore ide. Jbg, udarila im popularnost u glavu
Pravila foruma
Bookmarks