Probao sam i Portable verziju al više manje je ista kao i ova.
Probao sam i brisanjem cijelog history-a, cookies-a i svega ali opet je isto.. istina da imam puno bookmarksa, ali mislim da nebi smjelo zbog toga štekat..
Sad recimo normalno radi, al kad ga tek pokrenem treba čekat 20 sec da se otvori, dok recimo za Google Chrome treba sekunda i odma se otvori.
Pa tako je svima. Vecina mojih frendova zbog toga koristio Chrome,bas kao i ja
Firefoxu na mom laptopu treba puno da se otvori,jednostavije je sa Chromeom
Pa tako je svima. Vecina mojih frendova zbog toga koristio Chrome,bas kao i ja
Firefoxu na mom laptopu treba puno da se otvori,jednostavije je sa Chromeom
Da,nema se para za nove,recesija
Mada moj laptop 2GB Ram-a,dual core 1.86.. pa valjda bi to trebalo biti dovoljno
Svi bi mi volili da imamo jedan dobar stroj,ali sta cemo..valjda ce doci bolja vremena
Bookmarks