Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Mobitel
    iPhone 3G 8GB
    Operater
    m:tel
    Postova
    689
    Bodovi
    11.222
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.222, Nivo: 25
    Bodovi: 11.222, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GT-R Pregledaj post
    Probao sam i Portable verziju al više manje je ista kao i ova.
    Probao sam i brisanjem cijelog history-a, cookies-a i svega ali opet je isto.. istina da imam puno bookmarksa, ali mislim da nebi smjelo zbog toga štekat..
    Sad recimo normalno radi, al kad ga tek pokrenem treba čekat 20 sec da se otvori, dok recimo za Google Chrome treba sekunda i odma se otvori.
    Pa tako je svima. Vecina mojih frendova zbog toga koristio Chrome,bas kao i ja
    Firefoxu na mom laptopu treba puno da se otvori,jednostavije je sa Chromeom
    Nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)))

  2. #2
    CFC Postignuća:
    VeteranOverdrive31 days registered50000 Experience PointsTagger First Class
    Nagrade:
    Posting Award

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    5.469
    Bodovi
    160.434
    Nivo
    95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Bodovi: 160.434, Nivo: 95
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao stevan94 Pregledaj post
    Pa tako je svima. Vecina mojih frendova zbog toga koristio Chrome,bas kao i ja
    Firefoxu na mom laptopu treba puno da se otvori,jednostavije je sa Chromeom
    Tako je na slabijim računalima.

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2009
    Lokacija
    Sarajevo,BiH
    Mobitel
    iPhone 3G 8GB
    Operater
    m:tel
    Postova
    689
    Bodovi
    11.222
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.222, Nivo: 25
    Bodovi: 11.222, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao yager Pregledaj post
    Tako je na slabijim računalima.
    Da,nema se para za nove,recesija
    Mada moj laptop 2GB Ram-a,dual core 1.86.. pa valjda bi to trebalo biti dovoljno
    Svi bi mi volili da imamo jedan dobar stroj,ali sta cemo..valjda ce doci bolja vremena
    Nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)))


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. usporen pc pri spajanju na net
    By iceman89 in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 19-06-2008, 01:12
  2. Komp usporen
    By .andro. in forum Aplikacije
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 26-09-2006, 14:30
  3. usporen komp
    By Ifrit in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 17-04-2006, 12:16
  4. Usporen sistem
    By frish in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 02-04-2006, 20:04

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove