Pa tako je svima. Vecina mojih frendova zbog toga koristio Chrome,bas kao i ja
Firefoxu na mom laptopu treba puno da se otvori,jednostavije je sa Chromeom
Da,nema se para za nove,recesija
Mada moj laptop 2GB Ram-a,dual core 1.86.. pa valjda bi to trebalo biti dovoljno
Svi bi mi volili da imamo jedan dobar stroj,ali sta cemo..valjda ce doci bolja vremena
Bookmarks