
Izvorno postao
predator
Nekužim šta te mući. Skineš 3.5.4 i netrebaš ništa mijenjati u fajlu, netrebaš ići na fresh po karte nego skineš karte sa zadnjeg linka za mobilsm. forum, to su najnovije karte 1Q 2011, staviš ih u folder mape i skineš sve one fajlove i njih staviš u folder data i to je to. Ja sam tako napravio i radi bez greške...
Bookmarks