Evo sam i ja stavio napokon 3.5.0, odnosno Fresh download-a mape pa se nadam da će radit![]()
Sve je išlo po uputstvima u 119 postu (Hvala Dac!), samo šta mi nije htjelo učitat microSD karticu nakon izmjene .xml fajla (kao i jurici), al sam je izvadio iz moba, vratio i sve radi!


Odgovori uz citat

Bookmarks