Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 21 PrvaPrva ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 176 do 200 od 536

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    178
    Bodovi
    4.909
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.909, Nivo: 16
    Bodovi: 4.909, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo sam i ja stavio napokon 3.5.0, odnosno Fresh download-a mape pa se nadam da će radit
    Sve je išlo po uputstvima u 119 postu (Hvala Dac!), samo šta mi nije htjelo učitat microSD karticu nakon izmjene .xml fajla (kao i jurici), al sam je izvadio iz moba, vratio i sve radi!

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    329
    Bodovi
    9.462
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ovo prek Fresha je problem jer Fresh misli da je tvoj telefon navigacijski uredjaj. Bitno da si uspio. Sretan put!

    Sent from my HTC Desire using Tapatalk

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    329
    Bodovi
    9.462
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam danas instalirao Sygic Auru jer sam od dosta ljudi cuo da je dosta dobra pa cu je testirati i javiti dojmove. Imam i Navigon pa cu bas s tim usporediti. Na prvi dojam mi djeluje jako dobro.

    Sent from my HTC Desire using Tapatalk

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jurica_m Pregledaj post
    Ja sam danas instalirao Sygic Auru jer sam od dosta ljudi cuo da je dosta dobra pa cu je testirati i javiti dojmove. Imam i Navigon pa cu bas s tim usporediti. Na prvi dojam mi djeluje jako dobro.

    Sent from my HTC Desire using Tapatalk

    Ajde usporedi pa napiši kakva je. Pogledaj kako su pokrivena manja mjesta jer za gradove vjerujem da su dobro pokriveni. Inače ja sam jako zadovoljan sa Navigonom i ostajem na njemu do daljnjega tj. dok ne izađe cardinale za android.
    Jel ima netko karte za Navigon 3Q 2010?
    PREDATOR

  5. #5
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @jurica_m,
    Malo off-topic, ali...
    http://cafe.mobil.hr/threads/68534?p...l=1#post947658
    Ako nije problem.

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2004
    Mobitel
    i4 8gb (2x)
    Operater
    vip(HR),t-mobile(HR)
    Postova
    388
    Bodovi
    14.189
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.189, Nivo: 28
    Bodovi: 14.189, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel mi može ko pomoći oko navigona??

    imam SE x8 ..2.1

    instalirao prema uputstvima navigon..obrisao sve u mapi,instalirao noviji.. spojio preko fresha..uplodao mape na mob ..i sada prilikom pokretanja javlja mi ovu gresku:

    Navigon select is intend only for customers of participating mobile network operators and device manufacturers.
    this softvare can not be started on your device.
    Hoever you can purcafe the softvare NAVIGON MOBILE NAVIGATOR in android market.


    wtf???

  7. #7
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    POzdrav, imam i ja problem sa instalacijom navigona ...

    Slijedio sam upute na prvom postu i navigon uspješno instaliran. Problem se javlja što ne može naći GPS satelite (ili tako nešto. Kad pokrenem navigon, upišem adresu i kliknem "start navigation" pojavi mi se prozorčić "GPS satellite reception is not sufficient" i imam izbor Demo i cancel. u splitu sam i vjerujem da bi prijam satelita trebao biti dobar.

    Uređaj je samsung galaxy 3 (GT i5800) na androidu 2.1. Ima li neko savjet?

  8. #8
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao robojde Pregledaj post
    POzdrav, imam i ja problem sa instalacijom navigona ...

    Slijedio sam upute na prvom postu i navigon uspješno instaliran. Problem se javlja što ne može naći GPS satelite (ili tako nešto. Kad pokrenem navigon, upišem adresu i kliknem "start navigation" pojavi mi se prozorčić "GPS satellite reception is not sufficient" i imam izbor Demo i cancel. u splitu sam i vjerujem da bi prijam satelita trebao biti dobar.

    Uređaj je samsung galaxy 3 (GT i5800) na androidu 2.1. Ima li neko savjet?
    Probaj uhvatiti GPS iz neke druge aplikacije, npr. Google Maps. Cisto da vidis jel ti GPS uopce radi/hvata.

  9. #9
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Probaj uhvatiti GPS iz neke druge aplikacije, npr. Google Maps. Cisto da vidis jel ti GPS uopce radi/hvata.
    Hvala uspjelo je. I skinuo sam GPS Booster tako da uhvati satelit za 10 sek.

    Hvala!

    = Citat = Izvorno postao rapajic_st Pregledaj post
    eh a sto sad?

    ima koja dobra duša da stavi nekud potrebne mape iz foldera navigon (voice,maps i ostalo..) . i karte da se skinu.. hr,slo,ita,aut,hu.de... okolne zemlje..

    unaprijed zahvaljujem..
    imaš sve linkove na prvom postu ...
    Zadnji uredio ravilov : 22-02-2011 u 13:08 Razlog: multiquote

  10. #10
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao rapajic_st Pregledaj post
    jel mi može ko pomoći oko navigona??

    imam SE x8 ..2.1

    instalirao prema uputstvima navigon..obrisao sve u mapi,instalirao noviji.. spojio preko fresha..uplodao mape na mob ..i sada prilikom pokretanja javlja mi ovu gresku:

    Navigon select is intend only for customers of participating mobile network operators and device manufacturers.
    this softvare can not be started on your device.
    Hoever you can purcafe the softvare NAVIGON MOBILE NAVIGATOR in android market.


    wtf???
    To se i meni desilo prije mjesec dana kada sam išao preko fresha provjeriti da li ima novija verzija karata. kada sam ga prvi put instalirao preko fresha sve je prošlo dobro ali očito da se sada preko fresha nemogu nadograđivati crackirane verzije. Nakon toga sam skroz deinstalirao navigon, sve izbrisao i instalirao verziju 3.5.3 (prije je bila 3.5.1) ali bez fresha i sada sve radi normalno...
    Evo da malo pohvalim navigon. za vikend sam išao u Nessfeld na skijanje i navigon je bezprijekorno obavvio funkciju. I pošto sam instalirao i upozorenje za kamere u Villahu me upozorio na mjesto gdje je kamera koja mjeri brzinu. U početku nisam kužio šta mi pokazuje (crevena točka koja pulsira na karti) i kada ssam ddošao bliže skužio sam da su auti tu smanjili brzinu na 50 koliko je dozvoljeno. Zapravo bilo je i zvučno upozorenje navigona za kameru ali u vožnji nisam to skužio. Uglavnom jako korisna funkcija za upozorenje gdje su kamere...
    PREDATOR

  11. #11
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2004
    Mobitel
    i4 8gb (2x)
    Operater
    vip(HR),t-mobile(HR)
    Postova
    388
    Bodovi
    14.189
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.189, Nivo: 28
    Bodovi: 14.189, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eh a sto sad?

    ima koja dobra duša da stavi nekud potrebne mape iz foldera navigon (voice,maps i ostalo..) . i karte da se skinu.. hr,slo,ita,aut,hu.de... okolne zemlje..

    unaprijed zahvaljujem..

  12. #12
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    329
    Bodovi
    9.462
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E, to bih i ja. Mozda se tko javi pa stavi karte, ako ih uopce ima, osim na Freshu.

    Sent from my HTC Desire using Tapatalk

  13. #13
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    58
    Bodovi
    9.618
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.618, Nivo: 23
    Bodovi: 9.618, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni je uspio upgrade na 3.5.3 preko applanet-a (imao sam 3.5.0).
    Preko torrenta skidam karte Q1 2011, vidjet cu ide li to zajedno.

  14. #14
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dlozic Pregledaj post
    Meni je uspio upgrade na 3.5.3 preko applanet-a (imao sam 3.5.0).
    Preko torrenta skidam karte Q1 2011, vidjet cu ide li to zajedno.
    Te karte bi trebale raditi sa 3.5.3 verzijom... javi kada isprobaš. Možeš onda staviti link da možemo skinuti. Jel ima netko link za karte Q3 2010?
    PREDATOR

  15. #15
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2004
    Mobitel
    i4 8gb (2x)
    Operater
    vip(HR),t-mobile(HR)
    Postova
    388
    Bodovi
    14.189
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.189, Nivo: 28
    Bodovi: 14.189, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dlozic Pregledaj post
    Meni je uspio upgrade na 3.5.3 preko applanet-a (imao sam 3.5.0).
    Preko torrenta skidam karte Q1 2011, vidjet cu ide li to zajedno.

    samo si otisao na update preko aplaneta i radi normalno navigon? ili je opet trebalo mijenjat onaj file u mapi navigon?

    i koju si verziju updejtao? 3.5.0??

  16. #16
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam isto preko applaneta isto napravio upgrade sa 3.5.0 na 3.5.3 i sve radi bez problema. Treba samo preimenovati file sa 3.5.0 na 3.5.3 ...
    PREDATOR

  17. #17
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2004
    Mobitel
    i4 8gb (2x)
    Operater
    vip(HR),t-mobile(HR)
    Postova
    388
    Bodovi
    14.189
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.189, Nivo: 28
    Bodovi: 14.189, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao predator Pregledaj post
    Ja sam isto preko applaneta isto napravio upgrade sa 3.5.0 na 3.5.3 i sve radi bez problema. Treba samo preimenovati file sa 3.5.0 na 3.5.3 ...
    znaci odoh na applanet,napravim update i onda idem promijenim file ? ili odoh prvo file promijenim ,pa onda idem update raditi? nebi rado zeznuo,jedva sam natjerao 3.5.0 da radi..

  18. #18
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    58
    Bodovi
    9.618
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.618, Nivo: 23
    Bodovi: 9.618, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao rapajic_st Pregledaj post
    samo si otisao na update preko aplaneta i radi normalno navigon? ili je opet trebalo mijenjat onaj file u mapi navigon?

    i koju si verziju updejtao? 3.5.0??
    Da, samo sam otisao na applanet (prije sam skinuo najnoviju verziju). Nisam mijenjao onaj file i sve radi. Prije sam imao 3.5.0.

  19. #19
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagorje
    Mobitel
    Motorola V525
    Operater
    HT Mobile
    Godina
    50
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daj mi reci da li si isprobao nove karte q1/2011? Kako radi i koje su razlike?

  20. #20
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao dlozic Pregledaj post
    Da, samo sam otisao na applanet (prije sam skinuo najnoviju verziju). Nisam mijenjao onaj file i sve radi. Prije sam imao 3.5.0.
    Šta je sa tim kartama Q1 2011? Jesi ih skinuo i kakve su?
    PREDATOR

  21. #21
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    329
    Bodovi
    9.462
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dakle, da se ne udaljimo s teme. Sad sam se povezao sa Navigonom i imam jedan problem. Naime, rute unutar Hrvatske mi rade, a one kad pokusavam izvan Hrvatske, te mi ne zeli ucitati. Kad npr. odaberem neku tal.rutu, pojavi mi se sljedece: Could not calculate rute. Changes to the route profile might solve the problem. Tap on 'Route profile' and select the folowing settings: Mottorways, Ferries, Tolroads - ALOW, Speed profiles - Car. No, tu mi je sve namjesteno kako i pise i znam da bi mi rute preko granice morale raditi jer imam verziju 3.5.3 . Jesam jos prije nesto krivo napravio? Naime, imao sam instaliranu verziju po uputama 3.5.0 i onda sam preko Applaneta updejtao na 3.5.3 i prije toga preimenovao onu xml. ekstenziju. Mozda krivo radim? Idem probati napraviti rutu sa verzijom 3.5.0. Kako vama radi? Mislim, kako ste se prebacili na verziju 3.5.3?

    Nece ni u verziji 3.5.0. Ne znam sto nije dobro. Dajte vi probajte ak vam radi, a radi vam, pa cete mi reci na koji nacin ste instaliravali. Za Hrvatsku radi super rute, a izvan granice mi izbaci ovaj problem gore, koji sam maloprije naveo.
    Zadnji uredio HCSC : 23-02-2011 u 08:06 Razlog: spojeni postovi

  22. #22
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    329
    Bodovi
    9.462
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Predatore, rade li ti rute u drugu drzavu? Ja ne znam sto nije s mojim Navigonom u redu. Meni rade rute u Hrvatskoj, a izvan ne.

  23. #23
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jurica_m Pregledaj post
    Predatore, rade li ti rute u drugu drzavu? Ja ne znam sto nije s mojim Navigonom u redu. Meni rade rute u Hrvatskoj, a izvan ne.
    Radi rute u drugu državu. Ovaj vikend sam bio u Nassfeldu na skijanju i normalno je napravio rutu tamo i nazad. Čak me upozorio na sigurnosne kamere u Villahu. Verzije 3.5.0 i 3.5.3 bi trebale raditi rute u druge države a 2.5.1 i 2.6.1 nemogu raditi rute izvan države. Probaj ga deinstalirati, sve izbrisati pa ponovo instalirati.
    PREDATOR

  24. #24
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    329
    Bodovi
    9.462
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ocito cu i to morati napraviti. Nadam se da ce onda biti dobro. Javim kako je proslo.

  25. #25
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    329
    Bodovi
    9.462
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Prvo izbrisi 3.5.0 pa promijeni xml. iz 3.5.0 u 3.5.3, zatim odes na Applanet i skines ovu verziju i instaliras. Nema ti skoro nikakve razlike izmedju ovih dviju verzija.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 8 od 21 PrvaPrva ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Navigon Serial Key?
    By rhabulin in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 29-07-2007, 20:42
  2. Navigon Mobile Navigator 6
    By Shamanix in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-06-2007, 11:20

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove