Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 315

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    što dalje od tebe...
    Mobitel
    S6 edge
    Operater
    V)(P
    Godina
    38
    Postova
    2.081
    Bodovi
    22.149
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.149, Nivo: 36
    Bodovi: 22.149, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ako odem u neku od susjednih nam zemalja, kako nam se mjeri potrošnja CALL/SMS/INT? Mjerenje ide izvan tih paketa ili? Evo ako netko ima iskustva da podijeli. Hvala
    Horsepower is the force determined by how fast u hit the wall.
    Torque is the force determined by how far u push the wall when u hit it.....

  2. #2
    Registered User Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Sep 2010
    Postova
    423
    Bodovi
    3.113
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.113, Nivo: 13
    Bodovi: 3.113, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Symbeq Pregledaj post
    Ako odem u neku od susjednih nam zemalja, kako nam se mjeri potrošnja CALL/SMS/INT? Mjerenje ide izvan tih paketa ili? Evo ako netko ima iskustva da podijeli. Hvala
    izvan, po cijenama roaminga . osim ak ne vatas HR signal

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Xperia X8
    Operater
    zar nije očito? :)
    Postova
    518
    Bodovi
    5.197
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.197, Nivo: 17
    Bodovi: 5.197, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Symbeq, kako što cickova 13 kaže, paketi ne vrijede u roamingu.

    @10aLEX, Žao je i nama što si skeptičan, ne znam zašto bi SZK i vrijedjanje imalo bilo kakve veze jedno s drugim Istina, bonbon ne može predvidjeti što će ponuditi konkurencija i ne znamo što će biti aktualno tada ali još jednom ponavljamo da nam nije ni na kraj pameti to da uvodimo naknadu za uspostavu poziva.

    Ovo s paketima, obvezama i Simpom ne kužimo..pa please pojasni ako želiš da se očitujemo

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    28.693
    Nivo
    41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Bodovi: 28.693, Nivo: 41
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao bonbon Pregledaj post
    Ovo s paketima, obvezama i Simpom ne kužimo..pa please pojasni ako želiš da se očitujemo
    Recimo iTarifa iako je ukinuta, korisnik je moze koristiti dok god zeli (primjer za pretplatu), tako i Kikiriki tarifa Tele2 jos uvijek postoji i ja je koristim iako je ukinuta prije cca. 2 godine (primjer za prepaid).
    Simpa je imala tarife prije ovih zadnji, tipa S1, S2, S3 i nakon njih jos neke (Ekipa,...) i lijepo je bilo napisano na webu da se te tarife ukidaju i da ce biti zamjenjene drugim tarifama (zao mi je sto me pamcenje ne sluzi da pamtim ili imam zapisano tocne nazive tarifa i kad su promjenjene).

    Znaci postoji obaveza (operateru) da korisnik ako hoce zadrzi postojecu tarifu iako ona vise ne postoji i ne mogu je novi korisnici dobiti, dok kod paketa kao takvog te obaveze nema.
    Vrijedjanje i SZK je samo u kontekstu da netko ne pomisli da su ljudi u SZK neznalice jer ne znaju dugorocen planove operatera.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Bonbon - kritike/pohvale korisnika
    By krokan in forum Bonbon
    Odgovora: 1093
    Posljednji post: 05-02-2022, 22:45
  2. GPRS i MMS postavke za Bonbon
    By krokan in forum Bonbon
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 03-10-2018, 15:00
  3. Bonbon - ponuda mobitela
    By -->Cionn<-- in forum Bonbon
    Odgovora: 73
    Posljednji post: 21-04-2015, 18:26
  4. Bonbon roaming- Vaša iskustva
    By Denis in forum Bonbon
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-01-2013, 09:46
  5. BonBon dnevni paket
    By Expresso in forum Bonbon
    Odgovora: 81
    Posljednji post: 15-02-2011, 17:38

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove