Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 315

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    042
    Mobitel
    Android OS
    Operater
    Bonbon
    Postova
    426
    Bodovi
    6.453
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.453, Nivo: 19
    Bodovi: 6.453, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa da, obračunska jedinica im je debeli -, ali T-Mobile je sve "skurio" link
    Sad će bonbonovci reći: "ali mi smo prepaid, bla, bla, bla..."
    U ponudi imaju samo android uređaje koji su gladni megabajta i prvenstveno bi tebali biti orjentirani prema internetu, ali baš suprotno. Daju megabajte na kapaljku, a na žlice mjere obračunske jedinice.

    Kod gore navedenog jedino malo bode oči slijedeća stavka:
    . ..pri korištenju flat-tarifa će se korisnicima nakon potrošene veće količine megabajta spuštati brzina prijenosa do kraja mjeseca, prema praksi uobičajenoj za takav tip naplate internetskog prometa.
    No ok, to je napravljeno iz razloga da ljudi ne pokupuju internet stickove (kao što su u bonbonu kad je bio dnevni paket) pa da nemilice troše bandwith. Na mobitelu mislim da neće biti problema i super je što korisnici neće misliti koliko su i kada potrošili. Super je imati data uključen 24/7 ne misleći da li ćeš prekoračiti neki limit.
    Krenulo je, mislim da će uskoro konkurencija ponuditi nešto slično na prepaidu, a onda... bonbon... čekamo (tj. bilo bi sjajno da ste prvi koji će nešto takvo ponuditi na prepaidu)

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone
    Operater
    HT
    Postova
    920
    Bodovi
    14.685
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Bodovi: 14.685, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 84737 Pregledaj post
    Pa da, obračunska jedinica im je debeli -, ali T-Mobile je sve "skurio" link
    Sad će bonbonovci reći: "ali mi smo prepaid, bla, bla, bla..."
    U ponudi imaju samo android uređaje koji su gladni megabajta i prvenstveno bi tebali biti orjentirani prema internetu, ali baš suprotno. Daju megabajte na kapaljku, a na žlice mjere obračunske jedinice.

    Kod gore navedenog jedino malo bode oči slijedeća stavka:
    . ..pri korištenju flat-tarifa će se korisnicima nakon potrošene veće količine megabajta spuštati brzina prijenosa do kraja mjeseca, prema praksi uobičajenoj za takav tip naplate internetskog prometa.
    No ok, to je napravljeno iz razloga da ljudi ne pokupuju internet stickove (kao što su u bonbonu kad je bio dnevni paket) pa da nemilice troše bandwith. Na mobitelu mislim da neće biti problema i super je što korisnici neće misliti koliko su i kada potrošili. Super je imati data uključen 24/7 ne misleći da li ćeš prekoračiti neki limit.
    Krenulo je, mislim da će uskoro konkurencija ponuditi nešto slično na prepaidu, a onda... bonbon... čekamo (tj. bilo bi sjajno da ste prvi koji će nešto takvo ponuditi na prepaidu)
    valjda ti je jasno da je bonbon u vlasnistvu t-mobilea?

    " ma bonbon je pušiona osim onih 1000 free minuta, ništa se u tim pakteima baš i ne dobije... a obraćunske jedinice za poluditi..."

    obracunska jedinica je 1 sek za razogvore, bolje od toga ne moze.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Bonbon - kritike/pohvale korisnika
    By krokan in forum Bonbon
    Odgovora: 1093
    Posljednji post: 05-02-2022, 22:45
  2. GPRS i MMS postavke za Bonbon
    By krokan in forum Bonbon
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 03-10-2018, 15:00
  3. Bonbon - ponuda mobitela
    By -->Cionn<-- in forum Bonbon
    Odgovora: 73
    Posljednji post: 21-04-2015, 18:26
  4. Bonbon roaming- Vaša iskustva
    By Denis in forum Bonbon
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-01-2013, 09:46
  5. BonBon dnevni paket
    By Expresso in forum Bonbon
    Odgovora: 81
    Posljednji post: 15-02-2011, 17:38

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove