??? A jesam li ja što rekao protiv pixela???? Imam c901 sa 5 mpx s kojima sam prezadovoljan. Ovo sam rekao"ipak 8 mpx" jer 2 mjeseca kružila informacija da će imati 12 mpx... žišku?